Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

nowataryfa icoInformujemy, że z dniem 1 lipca 2018 r. wchodzi nowa taryfa cen i opłat za usługi przewozowe w komunikacji miejskiej.

Pasażerowie będą mogli korzystać z nowej, uproszczonej taryfy biletowej, nowej struktury biletów papierowych i elektronicznych, przesiadać się wielokrotnie do autobusów innych linii w ramach jednej ceny biletu, korzystać z tańszych biletów okresowych bez żadnych ograniczeń co do limitu przejazdów i trasy przejazdu, dokonywać płatności za bilet jednorazowy bankomatową kartą zbliżeniową. Ponadto od 1 lipca będzie obowiązywać tylko jedna ulga biletowa na poziomie 50 procent.

Więcej informacji poniżej w linku:   nowataryfa ico

Powrót do listy komunikatówTa strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim

urządzeniu.